úvodník
 o mně
 koníčky a záliby
 Programy
Zde naleznete zajímavé WWW stránky, které mě zaujali.
A myslím, že slouží dobře svým účelům.
Kdo má zájem o vytvoření vlastních stránek, nechť napíše na moji mailovou adresu: fontana@mistral.cz a dohodnem se.
 
Stránky, které spravuji nebo spolupracuji
derwen.skauting.cz Stránky našeho oddílu. Můj první výtvor. www.ck-gaudeamus-praga.cz Moje první větší samostatná práce. www.volny.cz/gorronova Jednoduche a rychle udělané www.czi.cz Zde se nachází stránky firmy, se kterou spolupracuji na vytváření stránek.
Stránky dobré k hledání
Podle mě nejlepší vyhledávač www.centrum.cz Jeden z dobrých portálů. www.seznam.cz To snad ani nemusím komentovat. Podle mně nejznámejší portál. www.redbox.cz Dobré fulltextové vyhledávání. Reklama skoro nelže. :o)
Stránky dobré k stahování
www.cdr.cz Vše co se děje kolem vypalování. Software, hardware, media a články k tomuto tématu. www.qr.cz Scháníte nejaký program? Zde ho určitě nejdete. Programy jsou zde ukládány podle datumu uložení. www.slunecnice.cz Zde jsou programy uložené podle druhů. www.stahuj.cz  Další místo s programama. Zde jsou programy uložené podle druhů.
Stránky související s mými koníčky
derwen.skauting.cz Stránky našeho oddílu. skaut.praha12.cz Zde by měli být naše střediskové stránky. Jenže zatím nejsou. www.skaut.cz Skautská křižovatka Oficiální stránky Českého skautingu. skauting.cz Stranky věnované skautingu.
www.scout.org Stránky mezinaroního skautského hnutí (chlapeckého) www.wagggsworld.org Stránky mezinaroního skautského hnutí (dívčího) www.xchat.cz Jeden nejznámejších chatovacích webů. www.xtalk.cz Zde nenaleznete jen chat, ale spousty dalších věcí jako je forum, mail atd.. Proste xland.

 Zpět na začátek